Vibrasyon Motorlu (Titreşimli) Besleyici Modellerimiz

Vibrasyon Motorlu (Titreşimli) Besleyiciler, hammaddenizin bant, elevatör, tartım sistemi vs. yerlere taşınması-aktarılması görevini yerine getirir.

Firmamız, vibrasyonlu besleyiciler konusunda geniş tecrübeye sahip olup yüzlerce GEMSA Marka vibrasyonlu (titreşimli) besleyici yıllardır çeşitli sektörde ve işletmelerde güvenle çalışmaktadır. Aşağıda farklı tip ve tasarımda  titreşimli besleyici imalatlarımızın görsellerini bulabilirsiniz.

Beslenecek malzeme rutubetli, yapışkan özelliğe sahipse çok hassas kapasite ayarı gerekmiyorsa ve tekne (oluk) boyları uzunsa vibrasyon motorlu besleyici tavsiye etmekteyiz.

Standart olarak imal ettiğimiz besleyici boyları 7500 mm kadar olabilmektedir. Bu tip besleyicilerin tahrikinde besleyici ebatları ve beslenecek malzeme dikkate alınarak 1500-1000 d/d‘ lık vibrasyon motorlarımız kullanılmaktadır. ( GMV-110 / GMV-220 / GMV-400 / GMV-450 )

Vibrasyon motorlu besleyicilerimiz ihtiyaca göre;

St-37 saç tekneli veya AISI 304 Kalite Cr-Ni paslanmaz saç tekneli olarak imal edilmektedir. 

Vibrasyonlu Konveyör ise, arka arkaya dizilen ve birbirine cam, cevher vs. aktaran vibrasyon motorlu besleyicilerden oluşan sistemlerdir.

Kullanım Alanları : Cam Sanayi, Demir-Çelik Sanayi, Maden Sanayi, Kömür Sanayi, Kimya Sanayi, Soda Sanayi ve Gıda Sanayi v.s…

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]