Vibrasyon Motorlu Besleyici Modellerimiz

Vibrasyon Motorlu Besleyiciler, hammaddenizin bant, elevatör vesaire yerlere beslenmesi görevini yerine getirir. Firmamız vibrasyonlu besleyiciler konusunda geniş tecrübeye sahip olup yüzlerce GEMSA Marka vibrasyonlu besleyici yıllardır çeşitli işletmelerde güvenle çalışmaktadır. Bu sayfada farklı tip imalatlarımızı görebilirsiniz.

Beslenecek malzeme rutubetli, yapışkan özelliğe sahipse çok hassas kapasite ayarı gerekmiyorsa ve tekne (oluk) boyları uzunsa vibrasyon motorlu besleyici tavsiye ediyoruz.

Standart olarak imal ettiğimiz besleyici boyları 6000 mm kadar olabilmektedir. Bu tip besleyicilerin tahrikinde besleyici ebatları ve beslenecek malzeme dikkate alınarak 1500-1000 d/d’ lık vibrasyon motorlarımız kullanılmaktadır. ( GMV-110 / GMV-220 / GMV-400 / GMV-450 )

Vibrasyon motorlu besleyicilerimiz ihtiyaca göre St-37 saç tekneli veya AISI 304 Kalite Cr-Ni paslanmaz saç tekneli olarak imal edilmektedir. Vibrasyon motorlu besleyiciler, arka arkaya dizilmek suretiyle vibrasyonlu konveyörleri oluştururlar.

Kullanım Alanları : Cam Sanayi, Demir-Çelik Sanayi, Maden Sanayi, Kömür Sanayi, Kimya Sanayi, Soda Sanayi ve Gıda Sanayi v.s…

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish